Прекрасна неаполітанка по імені Дебора змушена сама виховувати ще зовсім юного синочка. Не так давно вона б могла заручитися підтримкою і допомогою улюбленого чоловіка, який загинув при трагічних обставинах. Дванадцятирічний хлопчисько на ім’я Сіро довго не може змиритися зі смертю батька, тому часто перебуває в пригніченому і гнітючому стані. Помічаючи, що засмучений дитина почав відмовлятися від їжі, молода мати занепокоїлася. Жінка у фільмі «З Неаполя з любов’ю» вирішує вдатися до допомоги шкільного психолога по імені Томмазо.

Виявляється, що він давно випробовує романтичні почуття до стурбованої матері, проте не знаходить у собі сміливості сказати їй про це, будучи досить сором’язливою і сором’язливим. Перший сеанс допомагає чоловікові зрозуміти, чому Сіро так багато сумує. Психолог з’ясував, що хлопчина безнадійно закоханий в однокласницю, яка не відповідає йому взаємністю.

Томмазо пропонує хлопчику свою допомогу в залученні уваги юної леді в обмін на його підтримку у підкоренні серця Дебори. Фільм З Неаполя з любов’ю (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джанлука Ансанеллі
Актори: Серена Россі, Джорджіа Агата, Елеонора Альбрехт, Енцо Аттанасіо, Енцо Казертано, Джузі Червіцці, Джованні Еспозіто, Луїджі Еспозіто, Джованні Феррері, Дженнаро Гуаццо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress