Одного разу сільські хлопці Дейл і Паркер вирішили податись удвох за місто, насолодитися красою і умиротворенням природи. Головні герої мріяли чудово провести цей час, далеко від рідних і близьких людей, які постійно докучають своїми порадами і вказівками. В цей же час міська компанія молодих студентів вирішили відправитися в ці ж краю, де знаходяться два друга. Незабаром головні герої зустрінуться, після чого компанія хлопців вирішить, що ці два бовдура вбивці. Вони самі змусили себе повірити в цей негативний настрій, і вирішили, що, у що б то не стало, не дадуть себе в образу.

Тим часом два друга подумали, що ця компанія хлопців дуже дивна і необхідно триматися від них якнайдалі. Одного разу вночі, студенти вирішили скупатися в прохолодному озері, не уявляючи, що з ними може трапитися. Справа в тому, що одна з дівчат почне тонути, почувши крик про допомогу, сільські хлопці врятували життя героїні. Головні герої забрали дівчину до себе в намет, щоб привести її до тями. Фільм Забійні канікули (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але коли про це дізнаються друзі постраждалої, вони подумали, що з їх подругою хочуть зробити щось жахливе і вони будуть битися до останнього. Чи зможуть головні герої залагодити це непорозуміння?

Режисер: Ілай Крейг
В ролях: Тайлер Лабін, Алан Тьюдік, Катріна Боуден, Джессі Мосс, Філіп Грэйнджер, Брендон Джей МакЛарен, Крісті Лейн, Челан Сіммонс, Тревіс Нельсон, Алекс Арсено

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress