Кілька давніх приятелів є невиправними невдахами. Неприємності переслідують друзів в будь-яких починаннях і буденних справах, не даючи налагодити благополучне існування. Одного разу вони зібралися розважитися особливим чином, взявши участь в незвичайній грі, де створюються небезпечні ситуації, дуже нагадують реальні події. Зараз організатори вирішили зімітувати смертоносне вторгнення кровожерливих зомбі. Гравці розміщуються в реалістичну атмосферу масштабного апокаліпсису, коли необхідно протистояти агресивним чудовиськам, рятуючись від неминучої загибелі. Ігровий сценарій майбутньої боротьби складений дуже продумано і нагадує картини із загальновідомих жахів.

Хлопці приготувалися випробувати непідробний страх і незабутні емоції. Несподівано щось почало відбуватися незалежно від бажань гравців. Захоплююча і трохи лякає гра перетворилася в абсурдне, неконтрольоване захід. Непередбачено над учасниками незвичайної розваги нависла загроза справжньої смерті.

Їм доводиться зосередитися на подіях навколо дивацтва і шукати способи, що дозволяють вибратися з кошмарної, смертоносної пастки неушкодженими. Фільм Забійний вікенд (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бен Кент
Актори: Марк Хіп, Шон Верей, Денні Кіррейн, Девід Мумені, Timothy Renouf

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress