Головний герой цього фільму — молодий талановитий хлопець на ім’я Семмі — дуже хотів стати багатим і знаменитим. Юнак марить про славу рокера, і вельми чітко усвідомлює, що йому приємні думки про натовпи прихильниць і високих гонорарах. Ось тільки його гріхів поки не вдається втілитися в реальність, адже бідний мрійник змушений у всьому слухатися свою сестру. Зовні вона виглядає, як принцеса Білосніжка, але в душі являє собою справжню Снігову Королеву! Жінка володіє мережею турецьких лазень, в одній з яких трудиться за мізерну зарплату і її братик. Хлопець постійно влипає в неприємності, і взагалі докладає максимум зусиль, щоб вивести «сніжинку» з себе.

Забирайся Білосніжка 2018 дивитися онлайн ви можете після прем’єри. Однак, її самовладання просто вражає, і дама не здається. Вона не кричить юнакові, щоб той прибирався, а продовжує його виховувати. Панянки вистачає розуму, щоб зрозуміти, які справжні цілі переслідує її невгамовний родич. Вона не вірить в його мрію, і впевнена, що Малець повинен стати розсудливим, і сподіватися тільки на чесну працю. Леді готова стерпіти навіть грандіозний скандал, якщо її брат викине черговий фортель.

Бачачи таку сестринську твердість, Семмі починає миритися з долею, і майже опускає руки. Але доля вирішує побалувати впертість, і посилає йому унікальний шанс. Фільм Забирайся, Білосніжка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кунейт Кая
В ролях: Бюлент Сейлан, Йозефіна Пройсс, Пауль Фасснахт, Озгюр Караденіз, Франциска Вульф, Кріс Таль, Кида Рамадан, Забрина Зетлур

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress