Фільм Задом наперед (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Задом наперед — чорна комедія, що вийшла на екрани в 2015 році. Режисер Маркус Ниспел зняв не просто смішне кіно. Він створив справжню сатиру, яка висміює інтереси сучасної молоді, які часом доходять до абсурду. У центрі сюжету фільму Bakk знаходиться компанія молодих людей, що віддають перевагу відпочивати з розмахом. У списку їх захоплень можна знайти лише тусовки, алкоголь і секс. Але інтерес до одного і того ж поступово вщухає і з’являється бажання зробити щось незвичайне. Наприклад, організувати вечірку в колишній психлікарні, що давно покинута і, за чутками, проклята.

Потрапивши всередину, їм дійсно вдається зібрати людей і організувати відпочинок, але все це триває лише до того моменту, як один з гостей не знаходить загадкову відеокасету. Після повного перегляду нічого не відбувається, але коли вони вирішують прокрутити запис задом наперед, на свободу виривається невідомий кровожерливий демон. Фільм Задом наперед (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він по черзі вселяється в учасників вечірки і влаштовує для них справжнє пекло, відповідний їх тематичним відпочинку. Адже їм так бракувало пригод. Дивитися фільм онлайн краще в компанії друзів.

Режисер: Давид Оскар Олафссон, Гуннар Ханссон
В ролях: Оулавюр Дарри Оулафссон, Ніна Дегг Филиппусдоуттир, Аугуста Ева Эрлендсдоуттир, Йоуханнес Хейкьюр Йоуханнессон, Торстейнн Гуннарссон, Салом Р. Гуннарсдоттір


загрузка...