Суворість буднів ніхто не відміняв. Людина стикається з різними життєвими проблемами сьогодення, вирішує їх та після знаходиться у очікуванні. Але наша прийнята життя давно вже цивілізована і пізнане. Зовсім проста, ніж та, що представлена в кіносюжету пригодницького фільму. З справжньою історією кожен глядач знайомився не раз і весь час подвиги прекрасного і мужньо хлопчика Мауглі не залишають нас без подиву і насолоди від побаченого.

Головним злим і небезпечним звіром, виступаючим в цьому кінопроекті, так і в «Закон джунглів», є всесвітньо відомий і вигаданий персонаж на ім’я Шерхан. З самого початку тигр був не задоволений появою людського дитинчати в волчих рядах. Вовки оберігали хлопчика і вчили його постояти за себе, всім навичкам, які б допомогли йому вижити у важких умовах. Опір з цим ворогом вже дуже набридло Мауглі за стільки років свого проживання в джунглях. Єдиним рішенням, яке він тепер вважає правильним виконати, так це покинути вовчу зграю, щоб вовки перестали переживати за його життя.

Попереду відважного хлопчика чекає неймовірне захоплююча пригода. Але і Багіра, Балу і сам Каа не відстануть від нього. Дрімучі джунглі стають самим цікавим місцем. Фільм Закон джунглів (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Antonin Peretjatko
В ролях: Венсан Макень, Вімала Понс, Паскаль Лежитимюс, Матьє Амальрік, Фред Туш, Родольф Полі, Жан-Люк Бідо, Pascal Tag name, Thomas De Pourquery, Філіп Лоденбаш

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress