Фільм «Закони термодинаміки» дивитися онлайн в хорошій якості HD 720. Головний герой-науковець намагається навести порядок у своїх любовних відносинах зі знаменитої топ-моделлю з допомогою нав’язливої ідеї про те, що закони термодинаміки керують усім у нашому житті. Манэл — барселонський вчений, одержимий неврозами і ідеєю того, що повсякденне життя людини заснована на трьох законах термодинаміки, про що він і пише теоретичну роботу.

Одного разу герой разом зі своїм другом Пабло потрапляє в аварію, учасницями якої також виявляються топ-модель Олена і красуня-юрист Єва. Після цього його довгим і щасливим відносинам з Ракель приходить кінець, а між Манэлом з Оленою зав’язується роман. Фільм Закони термодинаміки (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Основний персонаж-вчений прагне влаштувати порядок у власних романтичних стосунках з відомою топ-моделлю з допомогою настирливої думки про те, що закони термодинаміки заправляють всім у нашому житті.

Режисер: Матео Хіль
Актори: Віто Санс, Берта Васкес, Чіно Дарін, Вікторія Луенго, Ірена Есколар, Хозе Марія Поу, Андреа Рос, Даніель Санчес Аревало, Алісія Медіна, Марта Агілар

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress