Фільм Закону тут не місце (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сицилійське місто зібрало на своїй території безліч людей. Кожен знайшов собі заняття до душі, трудився на благо, але і нечистих на руку людей, вистачало з надлишком. Аферисти провертали темні справи, не побоюючись покарання. Звичайні громадяни втомилися від того, що відбувається беззаконня, крадіжки і обману. Чиновники на всю наживаються за їх рахунок, не виконують обіцянки, і мало піклуються про жителів. Їх не цікавить економічне становище, і єдине бажання побільше покласти в свою кишеню. Одного разу терпінню городян прийшов кінець.

Вони не хочуть більше тільки сподіватися на краще життя, і безнадійно чекати змін, адже стільки часу пройшло, а нічого не змінилося. Тому порадившись, вони обирають власного кандидата на роль політика. Він здається абсолютно чесною людиною, і вселяє довіру. Він переконує в непогрішності і лояльності, і хоче попрацювати на благо суспільства. Зробити їх місцевість чистою і популярною, забезпечити комфорт і спокій, щоб було приємно прогулятися ввечері, і пишатися рідними місцями.

Після вступу на посаду депутата, він став активно виконувати все, що говорив. Тільки не всі готові до кардинальних змін, і з’являються незгодні особистості. Фільм Закону тут не місце (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сальво Фікарра, Валентино Піконе
Актори: Сальво Фікарра, Валентино Піконе, Вінченцо Амато, Антоніо Катанія, Серджо Фрішія


загрузка...