Дії у фільмі відбуваються в невеликому провінційному містечку, де відбуваються дивні речі. Все почалося з швидкоплинних вбивств, які з кожним днем стали збільшуватися. Незабаром стало відомо, що в місті з’явився кровожерливий маніяк, який уявив себе женцем. Ця людина щодня відіграється на своїх жертвах, забираючи їх душу. Тільки одному йому відомі справжні мотиви того, що відбувається. Навколишні люди знаходяться в тотальній небезпеці, адже ніхто не знає, хто може стати наступною жертвою. А в цей самий момент маніяк вибирає нові витончені способи вбивства, щоб здивувати громадськість.

Одного разу звичайні пекарі на ім’я Сем і Мартін вирішують вступити в протистояння з маніяком, щоб раз і назавжди звільнити місто від нескінченних вбивств і розправ. Вони вирішують вдатися до хитрих приймачів, щоб у маніяка не було ніяких шансів врятуватися. На той момент головні герої навіть не підозрювали, що матимуть на вбивцю такий вплив, що незабаром про це пошкодують. Тепер їм належить пережити вирішальну битву, яка обіцяє бути кровопролитною. Звичайні пекарі, які звикли до тотальної неробства, навіть не підозрювали, що власноруч підписують смертельний договір.

Зворотної дороги немає, тому їм доводиться шукати способи, як не просто перемогти маніяка в протистоянні, але і просто хоча б вижити. Фільм Зарізати пекарів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тайлер Амм
В ролях: Райан Метью Циглер, Сінн Уолш, Алекс Діттмер, Девон Форд, Майк Беренс, Ліза Войчік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress