загрузка...


Рядовий співробітник кримінальної поліції Євген Нікіфоров заплутався в життєвих пріоритетах. Через серйозну роботу він розлучився з коханою дівчиною і не знає, як повернути її назад. На службі він вчинив підробку, ініціював липову перевірку, обманом уникнув покарання. За порадою начальства, яке натякнуло, що стартувати в органах з нерозкритого злочину – погано, герой скористався підробкою документів. Він фіктивно одружився, щоб приховати сліди правопорушення. Хлопець картає себе за нестриманість і малодушність. Симпатична кокетка, примірила роль благовірної, йому не до вподоби, але заради кар’єри доводиться терпіти позбавлення і прикидатися щасливим чоловіком.

Смішного в казусі мало, подальше розплутування призводить до великих втрат. Починати Новий рік з таким негативом в багажі-жахлива справа. Чоловік вдається до допомоги магічних сил. У парку Дід Мороз дає правильне настанову, шлях вкаже неухильне дотримання інструкцій. Купання в ополонці обростає сумними наслідками, ситуація погіршується. Оточуючі вважають опера божевільним, тому знаходяться вагомі підтвердження, не позбавлені підстав. Після водних процедур поліцейський слід через парк, де його приймають за легковажну здобич.

Мимоволі Женя розкриває протиправний епізод, через який так змінилося його життя. Коли маска, а точніше-борода, знята з лиця незнайомця, все стає на місця. Фільм Завірюха (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ігор Зайцев
Актори: Віктор Хоріняк, Олександра Тюфтей, Юлія Ковальова, Роман Мадянов, Ростислав Бершауэр, Михайло Євланов, Максим Литовченко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress