Фільм Завтра буде новий день (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Жуліано і Томас-два давніх приятеля, які переступили тридцятирічний віковий рубіж. Дружні взаємини старих друзів тривають багато років, давно перетворивши просту дружбу в щось більше. Хлопці стали практично рідними людьми, впевненими в обопільній відданості. Вони можуть звернутися один до іншого за допомогою в будь-який час, не сумніваючись у своєчасній підтримці. Здавалося багаторічну дружбу, загартовану різними випробуваннями і пережитими численними неприємностями, неможливо зруйнувати. Однак доля володіє своїми методами, здатними доставляти майже нерозв’язні проблеми.

Суттєві зміни в звичному, урівноваженому існування відбулися раптово, не залишаючи ніякого вибору для учасників низки взаємопов’язаних, неприємних подій. Найближчі чотири доби стануть для нерозлучних товаришів найважчими за час тривалої дружби. Їм належить подолати важкі випробування, що дозволяють перевірити міцність товариських відносин. Фільм Завтра буде новий день (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Друзі не могли передбачити різкого повороту на життєвому шляху, який підніс неприємний сюрприз. Їм належить тверезо оцінити обстановку і змиритися з обставинами, що ускладнюють існування.

Режисер: Симон Спада
В ролях: Елена Льетти, Марко Джаллини, Стефано Френьи, Джессіка Кріссі, Фабриція Саккі, Андреа Арканджели, Алессандра Каррільо, П’єтро Рагуса, Валеріо Мастандреа


загрузка...