Фільм Здається будинок з усіма незручностями (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Соні, проболевшей всю зиму, захотілося до Чорного моря. Коли імунітет на нулі, потрібен повноцінний відпочинок на курорті літньої пори. Діяльна подруга, яка погодилася скласти кампанію в поїздці на південь, спритно знаходить маклера в столиці. Перед відправкою до Криму приятельку замінює її свекруха Марина Михайлівна. Заслужена пенсіонерка все життя пропрацювала в школі з дітьми, навчаючи хлопців відмінками, правопису і фонетиці. У своїй квартирі тепер вчителька дає приватні уроки безтурботного дітворі.

Нав’язана об’єктивними причинами компаньйонка освітянин може зіпсувати привабливою дамі намічений відпочинок. Складнощі на курорті виникли в першу добу, коли в орендованому будинку з’явилися нові мешканці. Підступний маклер кільком сім’ям здав один і той же комфортне будова, отримавши гроші в Москві авансом. Сусідами героїнь виявилися Тоня з Іриною. Нав’язаний сервіс туги гуртожитку викликає у відпочивальників запеклі суперечки. Прекрасні Кримські пейзажі до сварок не мають. Завдяки терпінню і взаємних поступок сусідам вдається домовитися про тимчасове безконфліктному проживанні на території орендованих апартаментів. Жіночі домовленості перестають діяти, коли на порозі з’являється струнка фігура Бориса. За увагу привабливого чоловіка йде непримиренна боротьба між Іриною, Тонею, Сонею і законною дружиною чарівного кавалера Наталею.

В очній дуелі непоступливих характерів строга вчителька з багаторічним стажем участі не бере. Прагматична пенсіонерка постачає колектив однодумців молочними продуктами та фруктами, купленими вранці на місцевому ринку. Фільм Здається будинок з усіма незручностями (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Віра Сторожева
Актори: Володимир Вдовиченков, Ольга Попова, Максим Бітюков, Ніка Анаськин, Вікторія Ісакова, Ірина Пегова, Світлана Ходченкова, Ніна Дворжецкая, Поліна Симачева, Дар’я Урсуляк


загрузка...