Головний герой — Француа Готьє — віртуозний скрипаль, який приносить у світ музики великі по таланту дари. Однак, у творчих людей свої примхи: Француа розміщено не тільки творчості, але і на економії. Економія на всіх і вся! Без рамок та кордонів. Його методи зводять з розуму оточуючих і доведуть до сліз любителя доброї комедії. Щоб не ходити далеко, уявімо, як дорослий самостійний чоловік у великій черзі в супермаркеті змушує касира перераховувати свої покупки з-за мінімальної помилки. І це навіть не сніжинка на вершині айсберга.

Його манія зберігати гроші приводить його в жах, коли доводиться буквально навіть згадати про те, що гроші створені для того, щоб витрачати. Хоча, окрім як на себе, віртуоза витрачати і не на кого. Але так буде не завжди. Першим уроком по перевихованню стала новоявлена дочка. Француа залишився непохитний у своїх переконаннях і вирішив, що за дочка цілком може собі дозволити платити таткові за проживання в його будинку. Фільм Жаднюка (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

А ось з другим уроком ситуація куди складніша. У справу втрутилася любов. Прекрасна віолончелістка Валері підібрала потрібні ноти до серця Готьє, але так і не освоїла грамоту економії.

Режисер: Фред Кавайе
В ролях: Дені Бун, Лоранс Арне, Ноемі Шмідт, Патрік Ридремон, Крістоф Канар, Крістоф Фавр, Івонн Граделе, Карина Маримон, Ізабель Зьенталь, Одрі Родс-Грег

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress