Фільм Жарти в сторону: Місія в Майамі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Поліцейський з французького містечка відрізняється веселою вдачею і склочним характером. Хлопець відкидає статутні дії, тому часто виявляється під пресингом начальства, що вітає лише неухильне дотримання законності. Одного разу новину про загибель приятеля дитинства, який спробував попередити поліцію про угоду наркоторговців в Майамі, змушує відкинути «Жарти в сторону: Місія в Майамі». Бажаючи розібратися і покарати винних, герой вирушає через океан, повний рішучості розгромити міжнародну банду. Щоб прибулий полісмен не накоїв лиха в підтримку непроханого гостя, дають куратора з місцевого відділення, законослухняного детектива, завжди діє згідно статуту.

Різниця характерів призводить до складної притирання напарників. Між вимушеними колегами постійно виникають сварки, конфлікти, обумовлені розбіжністю думок і вчинків. Чесний місцевий сищик звик прислухатися до думки начальства, правильно виконуючи надходять розпорядження. Подібна поведінка дратує французького охоронця порядку, який звик діяти згідно обставин на свій розсуд. Відсутність статутних норм поведінки, часто не приховувані емоції, ігнорування розумних меж поведінки, ці риси відрізняють француза від американця.

Так проходить час, але напарникам доводиться забути про розбіжності, для завершення опасноймиссии по затриманню наркоторговців. Фільм Жарти в сторону: Місія в Майамі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рашид Бушареб
В ролях: Ерік Ебоні, Франк Гастамбид, Діана Висвелл, Биюна, Жюлі Ферье, Омар Сі, Луїс Гусман, Пауліна Гальвес


загрузка...