Фільм Жили-були (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Виявляється, в Росії ще існують такі місця, де залишилося дуже мало місцевих жителів. Це позначається на тому, що самотність змушує творити людей такі речі, з яких би вони раніше помінялися і тільки. Це село було дуже старої, і її можна було б навіть назвати поступово вимираючої, якби не кілька людей, міцно вчепилися в життя, і які мають намір прожити ще довго і по можливості щасливо. Це були двоє дідів, дуже самотні у своїй старості. І саме вони раптом відчули поклик життя, коли зрозуміли, що стало ще менше людей в їхньому селі.

І це вони відчули тоді, коли один мужик з їх місцевості, з сусідів, — помер. Тільки тоді вони зрозуміли, що залишилася незаміжня жінка, вельми ще симпатична. Ця жінка навіть не думала в той час про заміжжя знову. Адже вона тільки що поховала свого чоловіка, якого все ж любила. Але так як вона раптом залишилася одна, і тяжче впоратися з роботою, вона стала замислюватися про це. Тим більше, що навколо неї постійно ошиваються двоє дідів, який були не одружені. І саме вони стали по-своєму надавати їй допомогу по роботі і в будинку. Але так як старих було двоє, вибір стояв досить важкий.

Так як обидва були її сусідами і досить непоганими, працьовитими мужиками. Самі ж мужики зрозуміли, що є один для одного — конкурентами, а тому незабаром оголосили війну між собою. Фільм Жили-були 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Едуард Паррі
В ролях: Федір Добронравов, Ірина Розанова, Роман Мадянов


загрузка...