Фільм Жінка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Цей шокуючий фільм жахів охоплює події, що відбулися одного разу в індійському штаті Карнатака. За географічними особливостями, цей штат розташовувався на самому півдні країни, в південній частині держави. Оскільки сюжет хоррора тісно пов’язаний з колоритом саме цього куточка, розповідь розповість давню легенду. У місті, де проживали всі дійові особи, ходила дуже популярна легенда, лякаюча і неймовірна. Своє поширення страшна казка отримала на початку 90-х років. Говорили, що в місті проживала одна дуже злісна відьма, яка бажає максимально нашкодити людям.

Лиходійка з’являлася на вулицях темними ночами, і наполегливо стукали в двері будинків, чим приводила мирних громадян в шоковий стан. Бідолахи побоювалися, що скоро чаклунка постукає і в їх житло, а потім почнуть відбуватися жахливі речі. Ті, хто чув нічний стук, буквально втрачали розум від страху, і переказували міф всім оточуючим. Але час йшов, і вірування в диявольські візити чарівниці сильно ослабло. Фільм Жінка (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але потім хвиля жахливих неприємностей обрушилася на Карнатаку, і все моментально згадали про колишні страхи. Що й казати, нестачі в гострих моментах не буде, і глядачів чекає величезна кількість страшних епізодів.

Режисер: Амар Каушик
В ролях: Шраддха Капур, Раджкумар Рао, Панкадж Тріпаті, Апаршакті Хурана, Абхішек Банерджі, Віджай Рааз, Аакаш Дабхаде, Атул Шрівастав


загрузка...