Фільм Жінка в червоному (1984) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Житель Сан-Франциско Тедді Пірс цілком задоволений життям. У нього є добре оплачувана робота, а вдома його чекає любляча дружина Діді та чудові дітки — Міссі і Беккі. Все змінилося в той момент, коли чоловік побачив красуню в червоному платті. Легкий вітерець робив жінку в цьому вбранні просто надзвичайною. Тедді вдається дізнатися, що красуня працює в модельному агентстві у пані Мілнер. Звуть жінку в червоному Шарлотт. Пірс все розповів своїм друзям — Джоуї, Баді і Майки. Приятелі надихають його на зустріч з Шарлотт. Як розказано в кінокартині «Жінка в червоному», Пірс починає домагатися прихильності цієї жінки.

Він повністю змінює свій гардероб і обсипає Шарлотт квітами і подарунками. Нарешті красуня запрошує Тедді до себе додому. Вони виявляються в її спальні і починають роздягатися. У цей момент повертається постійний бойфренд красуні, льотчик Річард. Фільм Жінка в червоному (1984) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Довелося Пірсу в одних трусах вибиратися з спальні прямо на карниз. Всі це помітили телевізійники і пішов прямий репортаж. Тедді потрапив у вкрай незручній ситуації, з якої складно виплутатися.

Режисер: Джин Уайлдер
Актори: Джин Уайлдер, Чарльз Гродин, Джозеф Болонья, Джудіт Айві, Майкл Хаддлстон, Келлі ЛеБрок, Гилда Рэднер, Кайл Т. Хеффнер, Майкл Зорек, Біллі Бек


загрузка...