загрузка...


Будова мозку людини, до сих пір не вивчено до кінця. Які дивовижні реакції відбуваються там, ніхто точно не знає. Зрозуміло лише одне, що мозок — це дуже складне за своєю структурою пристрій. Ні для кого не секрет, що будова цього органу у чоловіків і жінок трохи відрізняється. Не дарма пішла приказка про те, що жіноча стать і чоловічий, є представниками різних планет. Комедійний фільм розповість історію про те, як влаштована так звана жіноча логіка.

Відносини п’яти пар, на різних етапах. Хтось тільки починає романтичні відносини, а хтось вже переживає «захід любові». Рішення, що приймаються жінками, можуть впливати на їх життя більше ніж у чоловіків. Сюжет картини порадує глядачів своїми несподіваними подіями. Жіноча поведінка досить складно передбачити. Ще складніше намагатися обчислити можливі реакції своєї дівчини на ту чи іншу подію або дію.

Жінки просто не вміють себе вести інакше, саме через це, вони є спокусницями чоловіків. Їх поведінка може бути дивним і незрозумілим, але вони залишаються як і раніше улюбленими. Фільм Жіночий мозок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Уїтні Каммінгс
В ролях: Тобі Кеббелл, Сесілі Стронг, Софія Вергара, Люсі Панч, Уїтні Каммінгс, Джеймс Марсден, Джейн Сеймур, Бен Платт, Біні Фелдштейн, Вілл Сассо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress