Фільм Зими не буде (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Земне життя текла для всіх учасників цієї драми розміреним темпом. Вони будували плани і думали про майбутнє. Раптове відкриття вчених повалило всіх у неймовірний шок. Виявляється до землі рухається небесне тіло, зіткнення з яким призведе до трагічних наслідків. Шансів, що хтось залишиться в живих після цього катаклізму мізерно малі. Любов і вірність, тихі сімейні відношення — все це змінює свою ціни перед обличчям майбутньої небезпеки. Якщо чоловік протягом багатьох років нахабно зраджує своїй дружині з різними жінками, вона теж може мати право завести одного молодого шанувальника.

До того ж юнак безоглядно закоханий у привабливу, зрілу леді. Не зрозуміло настане кінець світу для всіх учасників цієї історії, але розрубати Гордіїв вузол обманів і недомовок краще зараз, не відкладаючи до зими. Тим більше, що є всі шанси, що новий час року так і не настане. Нехай порятунком людства займаються уряд і вчені, для простих людей головне врятувати свої почуття, якщо вони ще залишилися в душах.

Міріади зірок, планети, чорні діри наповнюють Всесвіт так само, як людська підлість і мерзоту наповнює існування звичайних жителів цієї планети. Фільм Зими не буде (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ілля Демічев
В ролях: Ксенія Раппопорт, Інгеборга Дапкунайте, Олександр Самойленко, Сергій Колтаков, Олена Кондулайнен, Дмитро Бедерін, Микита Єфремов, Ганна Перелешін, Михайло Євланов, Ігор Жижикін


загрузка...