Іноді Люди заганяють себе у всілякі рамки, щоб уникнути переживань і страждань у майбутньому. Вони просто не можуть розслабитися і отримувати задоволення. Але сучасне життя, диктує багатьом свої правила. Навіть якщо вони не вірні, то це не значить, що вони не мають право на існування. Історія оповідає про дівчину, яка свято вірить у те, що і сама придумала. Але одного разу героїня повинна гірко розчаруватися, адже знайдеться той, хто захоче спростувати всю її систему цінностей.

Героїня – є сучасною дівчиною, і зустрічається з різними чоловіками. Але для неї існує особливе правило – СВИН. Цю теорію, вона придумала самостійно, і тепер їй слід, не допускаючи нічого іншого. Зміст цього правила полягає в тому, що героїня зустрічається з молодими людьми тільки півроку. Після вона розриває будь-які стосунки з ними. Щоб не бути відданою і обдуреною, вона йде на такі радикальні кроки.

Але всередині себе, вона чудово розуміє, що їй набридли романи на шість місяців. Одного разу в її житті з’являється чоловік, який хоче довести їй, що її теорія не витримує ніякої критики. Фільм Змагання (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Харві Лоурі
В ролях: Тора Берч, Клер Коффі, Девід Блу, Кріс Клейн, Джейсон Тобіаш, Тіффані Феллон, Гебріелль Стоун, Харві Лоурі, Chris Ihlenfeldt, Тім Харольд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress