Дії фільму «Змій з Комптона» відбуваються в невеликому містечку, над яким і здійснює своєї рейс, вантажний літак, набитий безліччю різних видів змій. Судячи з наступним обставинам, однією із змій, усе ж таки вдалося вибратися з полону і покинути літак. Ось тільки ці істоти, здатні літати і відповідно силі гравітації, змія розбивається при падінні. Шансів вижити для неї немає, але при падінні, вона примудрилася зберегти в собі яйце з дитинчам, яке потрапило в руки місцевого хлопчика. Він забрав його до себе, отримавши в підсумку, невелику і цікаву змійку.

Істота це, звичайна і не несе ніякої загрози. Вуркел, що виявив цю змію, швидко забуває про ту, адже у нього попереду серйозні справи, що стосується кар’єри і необхідно гарненько відпочити. Ось тільки відпочинок швидко перетворюється на вечірку, де хлопчина і згадує про змійці. Над цим істотою, він проводить власний експеримент із застосуванням лазера для збільшення об’єктів, який сам і розробив. Він справжній геній і судячи по всьому, винахід працює.

От тільки ефект виявився куди більш несподіваним. Змія ця, стала рости і перевершувати всі можливі очікування, де незабаром, стане небезпекою для всього міста. Фільм Змій з Комптона (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Хенк Брэкстэн
В ролях: Рікі Флауерс мл, Мотаун Моріс, Данте Ессьєн, Джон Конделик, Аурелія Майкл, Джонстон Тіні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress