загрузка...


У сюжетної лінії представленого фільму знаходиться один хлопчина. Його ім’я Ед. Одного разу головним героєм прокидається звичайним вранці. Цілком природне начало дня, все повинно йти за планом. Хлопчина й не сподівався, що зіткнеться з чимось несподіваним. Але як виявилося пізніше, що виникли обставини його серйозно здивували. Він живе разом з бабусею, яку сильно любить і цінує. Раптово родичка перетворилася в живого мертвяка з нез’ясовних причинах. Вона тепер справжня зомбі.

Бабуся прагне дістатися до внука. Ед виявився під замком, йому нікуди бігти. Поки що хлопець не придумав, як йому діяти далі. Ситуація дійсно неймовірна і вимагає моментального прийняття рішення. У Еда є приятелі, які обов’язково прийдуть на допомогу. Тільки на них можна розраховувати. Через деякий час бабуся стає ще сильніше. Вона готова нападати на живих людей. Якщо це не зупинити, невідомо чим все закінчиться. Фільм Зомбі-бабуся / Ярість мерців (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Її буде дуже складно здолати. Ед повинен відшукати якийсь новий спосіб, щоб вижити. Часу залишається дуже мало, його просто розірвуть на частини. А що будуть робити друзі Еда? Чи вдасться їм виручити друга? Чим закінчиться цей захоплюючий фільм?

Режисер: Тадла Джеймс
У ролях: Маркус Керролл, Ебігейл Хемілтон, Oliver Ferriman, Вільям Хув, Тадла Джеймс, Сабріна Дікенс, Джош Вуд, Ніа Енн, Стів Парбрік, Kathy Saxondale

загрузка...