загрузка...


Зомбі на ім’я Шон — це фільм про зомбі-апокаліпсис, який на цей раз осягнув Великобританію. У центрі подій – Шон, найбільш середньостатистична людина. Він вже багато років працює в супермаркеті електроніки продавцем-консультантом. Живе в орендованій квартирі разом з інфантильним дружком Едом, зустрічається з коханою дівчиною. Є у хлопця і батьки, до яких він нечасто навідується. Ніхто не сприймає Шона всерйоз — на роботі він так і не піднявся по кар’єрних сходах. Після трудового дня його єдина розвага-відеоігри і пиво в барі «Вінчестер».

Цей спосіб життя цілком влаштовує героя, і він абсолютно не прагне що-небудь міняти. Але зміни самі приходять в його будні – у вигляді епідемії зомбі. Шон настільки поглинений рутиною, що навіть таке страшне лихо, як навала зомбі, помічає лише через кілька днів. Але коли він бачить, у що паревращается звичний світ, то починає активно діяти, рятуючи себе, дівчину, батьків, друга і друзів коханої. Невелика компанія вцілілих носиться по місту, знищуючи зомбі, часом у них виходить, іноді-ні.

Адже прибульці з того світу теж так просто не відмовляються від своїх жертв – голод їх сильний. Чи зможуть люди здолати потойбічних істот? Фільм Зомбі на ім’я Шон (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Едгар Райт
Актори: Саймон Пегг, Нік Фрост, Кейт Ешфілд, Люсі Девіс, Ділан Моран

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress