Місяцем раніше талановитого, але напівзабутого режисера Такаюкі Хігураші запросили на один популярний телеканал і запропонували зняти експериментальний зомбі-фільм, який композиційно складатиметься з одного довгого безперервного багатогодинного плану. Хигураши довго не думав, тому що потрібні гроші і робота, тому погоджується прийняти пропозицію і зняти чергове кіно про ходячих мерців. Режисер збирає команду молодих ентузіастів, готових працювати за копійки, і відправляється на обрану каналом локацію на покинутий фільтраційний завод.

Бюджет проекту мінімальний, помічники в кінорежисера активні, але безглузді, так що знімальний процес обіцяє бути дуже важким, неповоротким і навряд чи принесе вдалий результат. Це стає зрозуміло буквально в перший день, тому що Такаюкі свариться з помічниками і буквально ні з ким не може знайти спільну мову. Після чергового робочого конфлікту кінорежисер залишає майданчик в пориві люті і гніву.

Знімальна бригада сидить без діла, чекаючи начальника. І тут раптом починається реальний зомбіапокаліпсис і на завод спрямовуються орди справжніх живих мерців. Фільм Зомбі одним планом! (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сін’ітіро Уеда
Актори: Такаюкі Хамацу, Юдзукі Акіяма, Харумі Сюхама, Кадзуакі Нагая, Хіросі Ітіхара, Мао, Сакіна Івадзі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress