загрузка...


Сталося так, що телебачення цілком і повністю проникло в усі наше існування, завоювавши людські серця по всій планеті. Додатково до всього, душі людей теж були захоплені. Будь-який з мешканців неосяжної батьківщини обожнює дивитися різні телевізійні програми і ток-шоу, які нам демонструють в телеящику. Ніхто не сумує через втраченого часу, яке можна було б витратити на самовдосконалення, і навіть навпаки, з великим задоволенням люди готові відкласти на час будь-яку справу для того, щоб годину-другу подивитися телевізор.

Прекрасний варіант здобути собі популярність і продемонструвати себе всій планеті, це перетворитися на учасника одного з ток-шоу. Такий метод чудово підходить для артистів, які стоять на самому початку свого шляху. І навіть ті люди, які займаються спортом, або політикою, не відмовляються взяти участь в будь-якій програмі. Фільм Zомбоящик (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Продюсери на телебаченні отримують величезні гроші, поки розважальна частина програм настільки популярна. У цьому унікальному і неповторному проект ми побачимо величезний набір комічних і веселих ситуації, які знайомі кожному жителю Росії.

Режисер: Костянтин Смирнов
В ролях: Гарік Харламов, Тимур Батрутдінов, Гарік Мартиросян, Павло Воля, Вадим Галигін, Андрій Скороход, Олександр Ревва, Роман Юнусов, Андрій Молочний, Антон Лірник

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress