Фільм Зоонаглядач (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Комедійна і дуже добра картина «Зоонаглядач» розповідає історію з життя цілком звичайного хлопця на ім’я Гріффін. Він працює в міському зоопарку і не мріє про іншої діяльності. Чоловіка все влаштовує, адже у нього не найскладніша робота, так і тварин він любить. Варто сказати, що самі мешканці зоопарку також з теплою і великою любов’ю ставляться до Гріффіну. Все йшло просто чудово, але в один звичайний день героя починають терзати сумніви. І тепер він розмірковує над тим, чи варто продовжувати своє життя так, як вона зараз йде?

Звичний хід речей повністю перевертається після того, як Гріффін дізнається, що тварини мають здатність розмовляти! Хлопець, звичайно ж, шокований таким справді несподіваним поворотом подій. Розумні звірі герої відкривають безліч своїх секретів, про які люди навіть і гадки не мали. А незабаром вони приймають рішення допомогти своєму двуногому одному і облаштувати його особисте життя! Вся справа в тому, що дівчина Гріффіна незадоволена тим, що він працює в зоопарку. Їй не подобаються тварини, від яких її коханий без розуму, і вона просить героя знайти нову роботу. Фільм Зоонаглядач 2011 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Сам же хлопець з гіркотою в серці вирішує прислухатися до слів Стефані і підшукати інший спосіб заробітку. Тільки ось звірі не хочуть відпускати свого друга і придумують план, завдяки якому Гріффін залишився б з ними.

Режисер: Френк Корачі
Актори: Донні Уолберг, Джекі Сендлер, Джо Роган, Нік Бакай, Кен Жонг, Кевін Джеймс, Розаріо Доусон, Стеффіана Де Ла Круз, Леслі Бібб, Нат Факсон


загрузка...