Фільм Зоряний ворс (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Довгий час тому в одній із галактик планети Земля проживав професор. Працювати йому доводилося в маленькому місті, який носив назву Ишмыт і був при цьому місцем не простим, а науковим! Сам же місто — це місце тихе і відокремлене хоча б тому, що він розташовується десь у просторах тайги Сибіру. Думка про те, що в один момент можливе проведення конструкції Всесвіту, ніяк не могла дозволити героєві спати спокійно. У нього в дійсності існує безліч досліджень в плані науки, предметом яких є ця сама всесвіт конструкція. І ось, в один прекрасний момент, коли на дворі стоїть 2221 рік, до професора приходить осяяння, як це зазвичай трапляється.

Несподівано для себе той робить цікаве та вражаюче відкриття, яка перевернула все його уявлення про те, як влаштований цей світ. Однак відкриття це сприймається колегами героя не зовсім привітно і добре. Будучи злими людьми і недоброзичливими, професора не дуже добре відгукуються про те, що трапилося, оскільки заздрість бере над ними верх. Фільм Зоряний ворс (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але серед заздрісників знаходяться і чуйні люди, які вірять думки головного героя і вважають, що з його задумки може вийти щось дійсно вартісне. Чим же закінчиться ця історія для головних героїв?

Режисер: Андрій Кагадєєв, Микола Копєйкін
В ролях: Сергій Шнуров, Олександр Лаертський, Сергій Міхалок, Микола Копєйкін, Андрій Кагадєєв, Сергій Кагадєєв, Світлана Гумановская, Тетяна Колганова, Кирило Міллер, Юрій Салтиков


загрузка...