Фільм Зразковий самець 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сучасне суспільство влаштоване таким чином, що цілком звичайна людина може стати популярним в одну мить, і статися це, може, навіть з-за банального сэлфи. Власне подібна ситуація відбувається у фільмі, де на подіуми повертаються моделі: Дерек Зуландер і Хансель. Час їх популярності пройшло вже більше 5-и років тому і замислившись над цією ситуацією, вони знову захотіли знайти колишню популярність, адже насправді їм дуже подобалося, коли на вулиці всіх їх впізнавали і просили автограф. Але ситуація склалася таким чином, що куди б вони не пішли, у них не вдавалося повернутися в модельний бізнес.

В принципі вони не втратили своєї краси, але нікому не було цікаво дивитися на настільки старих моделей, а люди хотіли чогось нового. Ця ситуація дуже засмутила хлопців, адже вони вже налаштувалися на нове життя, в якій вони зможуть повернутися до популярності. Але як виявилося, це ще не кінець. Одне вдале сэлфи дає хлопцям шанс повернутися до колишньої популярності. Фільм Зразковий самець 2 (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони знову починають набирати безліч переглядів, і тепер їм залишається лише не втратити цю можливість. Як далі будуть розвиватися події, пов’язані з цими хлопцями, вони зможуть втриматися на хвилі популярності?!

Режисер: Бен Стіллер
В ролях: Бен Стіллер, Оуен Вілсон, Пенелопа Крус, Крістен Уіг, Уїлл Феррелл, Бенедикт Камбербетч, Олівія Манн, Крістін Тейлор, Аріана Гранде, Джастін Бібер


загрузка...