В центрі уваги знаходяться кращі друзі, які вже довгий час дружать разом. Томас, Андреас, Нільс, як завжди, готові до нових пригод, і на цей раз вони повністю впевнені в тому, що у них вийде незабутня зустріч. Справа в тому, що Томас і Лаерке зовсім скоро зіграють довгождане весілля, і, звичайно ж, перед цим урочистим заходом головні герої просто зобов’язані влаштувати парубочий вечір. Здавалося б, що все має пройти на найвищому рівні, адже це самий останній свято під час холостятського життя. Однак у долі були зовсім інші плани на цей рахунок. Справа в тому, що на святі все пішло не зовсім за планом, і один з приятелів раптово помирає.

Тепер головним героям належить відправитися на похорон Торбена, смерть якого стала великою несподіванкою. Як завжди, дана поїздка не обійшлася без пригод, адже друзі просто напросто не можуть спокійно проводити час, навіть на сумних заходах. Однак найголовніше питання – чи встигнуть друзі попрощатися зі своїм другом, і повернутися вчасно на церемонію одруження? Фільм Зустріч випускників 2: Весілля і похорон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З кожною хвилиною ситуація починає виходити з-під контролю, і тепер на кону стоїть не тільки час і особисте щастя одного з головних героїв, але і міцна дружба Томаса, Нільса та Андреаса, адже вони в якийсь момент стикаються з нерозумінням.

Режисер: Рене Вильбре
В ролях: Майт Мальмстен, Аго Андерсон, Генрі Кырвитс, Крістель Ааслайд, Індрек Оджари, Тетяна Михайлова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress