Мультфільм Альфа і Омега 7: Велике зледеніння (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Перший сімейний відпочинок дружного сімейства Хамфрі і Кейт залишив про себе незабутні враження. Малюки отримали відмінний урок на все життя — лише справжня дружба і взаємовиручка сприяють удачі. Щаслива вовча сім’я повернулася додому в повному складі, сповнена любов’ю і повагою один до одного. Веселе літо з пурхають метеликами і багатоголосими трелями птахів залишилося далеко позаду, попереду — довгоочікувані різдвяні свята.

Хамфрі і Кейт подалися на пошуки їжі до святкового столу, а Стінкі, Рант і Клодетт залишилися під опікою бабусі Єви і дідусі Вінстона. А на дворі тим часом розігралася сніжна буря і з кожною годиною вона все більше посилювалася. Малюки з нетерпінням чекали повернення мами і тата, але незабаром їх терпіння закінчилося і вони вирішили податися вглиб лісу на пошуки батьків. Вовкам і їх вовченят належить непросте випробування на сміливість, їм доведеться пробиратися крізь замети в дикий мороз, а в засніженій частіше їх чекає зустріч з лютими ведмедями і розлюченими ізгоями-вовками.

Чи вдасться сімейства Хамфрі і Кейт повернутися в повному складі додому? Мультфільм Альфа і Омега 7: Велике зледеніння (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тім Молтбі
В ролях: Кейт Хіггінс, Бен Діскін, Дебі Дерріберрі, Кріс Кент, Блеккі Роуз, Шон Жерардо, Меріев Херінгтона, Сінді Робінсон


загрузка...