загрузка...


Університет монстрів-це одне з найжахливіших місць у світі. Може здатися, що в стінах цієї установи немає місця розвагам і безрозсудним веселощам. Однак насправді це не так. Огидні монстри, від одного виду яких мурашки біжать по тілу, теж люблять відпочивати і розслаблятися після важких буднів. Тому в один прекрасний день вони вирішують влаштувати в університетському залі грандіозну вечірку. Чудовиська танцюють під запальну музику, п’ють смачні прохолодні напої, мило фліртують, розповідають один одному цікаві історії і веселі жарти.

Незабаром з’ясовується, що на веселе свято були запрошені далеко не всі монстри. Організатори вечірки забороняють Майку і Саллі, які чимось прогнівали своїх колег, з’являтися в залі. Хлопці всім своїм виглядом показують, що Захід їх і не цікавив. Однак насправді нерозлучні друзі знемагають від бажання потрапити на свято і вдатися веселощам разом з іншими мешканцями Університету.

Розвідавши обстановку на вечірці, Майк і Саллі придумує хитромудрий план, який має допомогти їм обійти охорону, таємно проникнути в університетський зал і відмінно провести час. Мультфільм Центр вечірки (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Келсли Манн
Актори: Лорі Алан, Карлос Алазраки, Біллі Крістал, Чарлі Дей, Кім Донован, Нейтан Филлион, Дейв Фолі, Джон Гудман, Джесс Харнелл, Шон Хейс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress