Мультфільм Елвін і бурундуки: Грандіозне бурундуключение (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Американські комедії іноді можуть порадувати досить, чудовими кінострічками, які залишаються в пам’яті на довгий термін і знаходять успіх, у зв’язку з чим, обзаводяться додатковими продовженнями основний історії у вигляді наступних частин. До числа таких комедій можна назвати продовження легендарної серії, знятої американським режисером Уолтом Бекером під назвою «Елвін і бурундуки 4». Сюжет даної кінострічки буде тривати навколо компанії чотирьох друзів. У новому продовженні один з головних героїв вирішує відправитися за новою пасією в Нью-Йорк, щоб остаточно зробити їй пропозицію руки і серця.

Але у цього здавалося б радісної події є дуже неприємна деталь для трьох його друзів, якщо протагоніст поїде, то відповідно він їх кине. Мультфільм Елвін і бурундуки: Грандіозне бурундуключение (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Така ситуація їм не подобається і три одного протягом усього хронометражу кінострічки будуть намагатися всіляко не допустити майбутньої заручин і весілля, зберігаючи святу обітницю дружби.

Режисер: Волт Бекер
В ролях: Джейсон Лі, Джастін Лонг, Меттью Грей Гублер, Джессі Маккартні, Кімберлі Вільямс-Пэйсли, Джош Грін, Тоні Хейл, Белла Торн, Едді Стиплз, Крістіна Епплгейт


загрузка...