Мультфільм Гріфіни / Сім’янин 15 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Гріффіни — це неймовірно смішна історія типової американської сімейки, у якій навіть пес аристократ і той ще філософ. Глава сімейства Пітер — порядний сім’янин. Він щодня сумлінно відвідує роботу, забезпечує всю сім’ю і оплачує рахунки. Його дружина Лоїс мила і хороша жінка, її доброта часом дивує навіть самих скептичних глядачів. У цієї парочки можна нарахувати трьох кумедних діточок. Кріс — хлопець, який ніяк не може домогтися успіхів у дівчат. Він трохи повненький і тому відчуває себе невдахою.

Його сестра Мег тільки вливається в життя підлітка. Їй цікаво все навколо, але вікові часто зводять дівчину з розуму. Самий меншенький Стьюї — талановитий малюк, який на повному серйозі думає про те, щоб захопити всю владу землі в свої маленькі рученята. Він майструє геніальні іграшки і веде далеко не дорослі бесіди з навколишнім світом. Тільки часто його не сприймають всерйоз. Важливим членом сім’ї є і пес Брайан. Він любить попивати мартіні разом з якісною сигарою і міркувати про сутність буття.

Для багатьох з людей, прізвище «Гріффіни» звучить як прокляття, але у знав краще цю сімейку, можна закохатися в їх простоту і дружелюбність. Мультфільм Гріфіни / Сім’янин 15 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пітер Шин, Джеймс Пурдум, Домінік Бьянчі
В ролях: Алекс Борштейн, Алек Салкіна, Джон Вінер, Патрік Варбертон, Денні Сміт, Міла Куніс, Ральф Гармен, Сет Макфарлейн, Майк Генрі, Сет Грін


загрузка...