Звичайний хлопчина, що знаходиться в підлітковому віці, обожнює байдикувати, не обтяжуючи себе корисними заняттями. Він приділяє багато часу веселим розвагами і різним дитячим забавам. Одного разу хлопчисько знаходить незвичайну ляльку, одягнену в картату одяг, що нагадує уніформу ніндзя. Він зрадів цікавій знахідці і приніс додому забавну іграшку, де вирішив детально розібратися, якими функціональними можливостями вона наділена. Несподівано іграшковий чоловічок починає розповідати захоплюючі речі про своє минуле, наповнене дивними, містичними подіями.

Виявляється маленький ніндзя, який перебуває кілька років тому на фабриці, де його створили, став мимовільним спостерігачем жорстокої розправи зловмисників над маленьким хлопчиком. Лялька не зуміла врятувати нещасного від неминучої загибелі, тому має намір відшукати злочинця, щоб піддати лиходія заслуженому покаранню. Вона давно шукала відповідного союзника, що володіє прагненням відновити справедливість. Мультфільм Картатий ніндзя (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Нові знайомі починають діяти разом, створюючи ефективно діючу, згуртовану команду. Їм належить зіткнутися з безліччю підступних ворогів, що перешкоджають успіху.

Режисер: Торбьорн Крістофферсен, Андерс Маттіссон
В ролях: Андерс Маттесен, Емма Стехенстед Хеэг, Альфред П’єр Ларсен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress