Цікаві підлітки під час відпочинку стають свідками падіння літаючої тарілки. Вони припускають це початком вторгнення, але на борту виявляються маленькі добродушні чоловічки. Зелені прибульці, дійові особи картини «Космічна братва», змушені були покинути будинок, рятуючись від великої небезпеки, раптово нагрянула. Тиранічна влада безжального Гана Гольберт поставила на коліна миролюбних жителів. Злодій використовував величезну військову міць, щоб схилити гущавину терезів на свою користь.

Його солдати, закуті в технологічну броню, несли тільки хаос і руйнування. Надії на успішний результат ніхто не мав. Зробивши черговий загарбницький рейд, антагоніст планує нову атаку, і постраждати може будь-яке місце, що входить в Конфедерацію Планет. Хлопці не збираються допустити повторення трагедії, тому об’єднуються з гуманоидами, створивши потужну коаліцію. Завантажившись в космічний корабель, команда відважних захисників мчить назустріч ворогу, щоб вступити у вирішальну сутичку.

Проявивши чудеса кмітливості і винахідливості, герої зможуть змінити розстановку сил на шахівниці, змусивши Гана засумніватися у власному могутність. Мультфільм Космічна братва (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Альо Макхаддо
В ролях: Данило Джентілі, Maísa Silva, Guilherme Briggs, Luiz Carlos Persy, Rogerio Morgado, Чарльз Еммануель, Sylvia Salustti, Wirley Contaifer, Luisa Palomanes, Маріо Монжардім

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress