загрузка...


Граф Дракула, безумовно, є одним з найбільш шанованих серед всіх монстрів. Його влада поширюється на всіх, і він непохитний у своїх рішеннях. Але як тільки його улюблена донечка Мевіс про щось попросить татка, то граф перетворюється в самого дбайливого і м’якого батька в світі. І ось зараз доньці Дракули набридло спокійнісінько жити, і вона звернулася до батька з проханням влаштувати для неї вечірку. Звичайно, він не зміг їй відмовити і на цей раз.

Для того, щоб виконати бажання свого чада, Дракула орендував величезний особняк посеред лісу, куди запросив на вечірку біснуватих монстрів з усього світу. Ця ніч стане незабутньою та повної веселощів для страшних істот і не тільки для них. Справа в тому, що в цей самий ліс, де вечірка монстрів вже в самому розпалі, відправляється в нічний подорож група американських туристів. Добравшись до глухомані лісу, люди виявляють цей самий особняк. Вони вирішили відвідати будинок, з якого доносяться звуки радості і веселощів. І яка була радість туристів, які подумали, що потрапили на тематичну вечірку! Мультфільм Монстри на канікулах (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У самий розпал вечірки хтось навіть спробував зірвати з монстра костюм, і до свого величезного здивування виявив, що монстри тут справжні. Дракула і його дочка були розгнівані несподіваним вторгненням на свою територію і вирішили провчити туристів.

Режисер: Геннадій Тартаковський
В ролях: Адам Сендлер, Селена Гомес, Енді Семберг, Стів Бушемі, Кевін Джеймс, Девід Спейд, Френ Дрешер, Моллі Шеннон, Джон Ловіц, Луенелль і ін.

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress