На території великого морського рифу оселилася акула Ленні і малек Оскар, який працює на мийці, де основними клієнтами є великі кити. У плани маленької рибки входить стати місцевою зіркою і домогтися любові у своїх майбутніх фанатів. Його товариш Ленні є вегетаріанцем, незважаючи на те, що виходець з сімейства підводної мафії акул. Він приховує свою справжню суть від батька Дона Ліно, вважаючи, що той буде на нього дуже злий і ніколи не зможе прийняти правду. Є у Оскара вже перша фанатка. Це рибка Енджі, яка закохана в нього по вуха.

Вона працює разом з мальком на мийці, але намагається триматися від нього осторонь, адже вважає себе негідною такого недосяжного об’єкта, як Оскар. З волі випадку малек стає свідком вбивства брата Ленні. У свою чергу його помітила парочка медуз Ерні і Берні, які порахували, що Оскар вбив акулу. Ця новина викликала резонанс у морському суспільстві. Мальок знайшов бажану славу, особисто розпускаючи чутки про свій злочинний вчинок. Мультфільм Підводна братва (2004) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У лічені дні він набуває популярності і багатства, а також нове прізвисько «Античелюсть». Але мальок зовсім не думає, що незабаром правда стане відома всім і тоді трагічних наслідків не уникнути.

Режисер: Бібо Бержерон, Вікі Дженсон, Роб Леттерман
Актори: Вілл Сміт, Роберт Де Ніро, Рене Зеллвегер, Джек Блек, Анджеліна Джолі, Мартін Скорсезе, Зіггі Марлі, Даг Е. Даг, Майкл Імперіолі, Вінсент Пасторе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress