У супермаркеті овочі, м’ясні продукти, фрукти та інші товари відчувають захист і постійно спілкуються з сусідами по полиці. Різна смачна їжа, напівфабрикати знають, що вони призначені для вищої мети — подорожі разом з новими господарями по цікавим і недоступним околицях поза магазином. Покупці підходять щодня до вітрин зі свіжими ласощами, вибираючи черговий продукт зі знижкою для вечері. Кожен товар мріє стати обраним і відправитися в пластикову кошик, потім на касу, а потім на свободу разом з новим другом або господарем.

Перед черговим святом натовпу людей, що ганяються за дешевою їжею, розмітають сосиски, випічку, картоплю та інші недорогі пропозиції тижні з усіх прилавків. Сардельки, булки, сирок, капуста, сосиски і картопля потрапляють в спільну споживчу корзину. Радіючи і святкуючи такий блискавичний тріумф, продукти смакують швидке звільнення, мріючи нарешті побачити таємничий великий світ навколо. Покупець приносить вміст пакета в квартиру і викладає напівфабрикати на стіл. Першим в заповітний круїз відправляється щасливий картопля. Після раптової чисти, овоч волає від болю і просить м’ясні продукти допомогти йому негайно.

Сосиска вирішує разом з сторопів компанією втекти назад в супермаркет і розповісти бідним товарам про справжнє життя на жорстокої волі. Господиня спритно ловить тікають покупки, швидко відправляючи їх до себе в рот. Мультфільм Повний розковбас (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Грег Тірнан, Конрад Вернон
В ролях: Білл Хейдер, Майкл Сера, Сет Роген, Сальма Хайек, Крістен Уіг, Пол Радд, Денні МакБрайд, Едвард Нортон, Джона Хілл, Джеймс Франко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress