Головний герой мультфільму — ведмідь на ім’я Буг, який виріс в неволі і дуже боявся всього невідомого. Ліс, в якому живе головний герой, сповнений таємничого і незвіданого, а незабаром пройшов слух, що там завівся перевертень. Незважаючи на те, що Буг величезна тварина, він дуже сильно боявся цього страшного істоти, і олень по імені Елліот, який є кращим другом ведмедя, вирішив назавжди позбавити його від страхів.

Він переодягається в вервольфа і відправляється до Бугу, однак результат виявляється зовсім не таким, на який розраховував олень. Ведмідь кинувся навтьоки, щоб ніколи не повертатися в це жахливе місце. В цей самий час люди знову вирішують відкрити сезон полювання і, вирушивши в ліс, натикаються на переодягненого Еліота і приймають його за справжнього перевертня. Тепер мисливцям здається, що вони зобов’язані зловити і вбити цього звіра, щоб захистити свої будинки, проте вони не знають, що вервольфа не існує. Коли мисливці не зможуть відшукати це чудовисько, то візьмуться знищувати інших мешканців лісу.

Звірі не можуть допустити такого результату подій, тому вирішують об’єднати зусилля, щоб протистояти жорстоким мисливцям. Але чи вийде у них врятувати свої життя і назавжди вигнати людей з лісу? Мультфільм Сезон полювання 4: Байки з лісу (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Фейсс
В ролях: Мелісса Штурм, Гарі Чок, Уилльям Таунсенд, Меттью В. Тейлор, Кетлін Барр, Тревор Дівелл, Пітер Келаміс, Мішель Мурдокка, Шеннон Чан-Кент, Брайан Драммонд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress