Смурфіки 2 — американський сімейний мультфільм-фентезі, продовження фільму «Смурфики», що розповідає історію забавних синіх героїв, з поєднанням реальних акторів і комп’ютерної анімації. Світова прем’єра картини відбудеться 31 липня 2013, в т. ч. в Росії і США. Як ми вже знаємо з попередньої частини, далеко в лісі проживають веселі мешканці, яких звуть Смурфики. Однак неподалік від них живе злий чарівник Гаргамел, який цього разу придумав ще один підступний план. Він створює власних казкових істот, проте незабаром дізнається, що лише справжні смурфики можуть дати йому магічну силу. Тому він викрадає Смурфетту, з наміром зробити з неї свою прислужницю.

Але вірні друзі це просто так не залишать: вони відправляються в Париж, щоб врятувати подругу, яка потрапила в біду… Гаргамель все ніяк не може змиритися з тим, що програє. Тому зі своїх підопічних він вирішив зробити смурфіки. Тільки от вони мають тільки одну відмінність, яке відразу покаже те, що вони не справжні. Допомогти Гаргамелю може Смурфета, яка знає заклинання. Тому головний злюка вирішується на один відчайдушний крок. Він викрадає Смурфету і везе в Париж. Гаргамель впевнений, що йому вдасться реалізувати свій план.

Ось тільки, наскільки він буде успішним необхідно задуматися, адже як відомо смурфики своїх не залишають в біді. Допомогти їм можуть і друзі, які є людьми і живуть в Нью-Йорку. Мультфільм Смурфіки 2 (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Раджа Госнелл
Актори: Хенк Азарія, Ніл Патрік Харріс, Брендан Глісон, Джейма Мейс, Джонатан Вінтерс, Кеті Перрі, Крістіна Річчі, Дж.Б. Смув, Джордж Лопес, Антон Єльчин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress