Після величезного успіху «сольних» мультфільмів три богатирі, нарешті, зібралися разом і постали перед глядачами єдиною командою безстрашних воїнів. Навіщо потрібні супергерої, коли є російські хлопці — відважні силачі, здатні впоратися з будь-яким ворогом. Шамаханська цариця жадає повернути собі молодість і колишню красу. Для досягнення мети їй необхідно наповнити глечик сльозами тисячі красунь і полити ними дерево, що володіє магічною силою.

Однак красуні давно перевелися в її царстві, адже всіх їх вона страшенно не любила. Ворон, вірний радник цариці, пропонує відправитися в Київ і одружити на ній князя, підпорядкувавши його волю за допомогою сильних чар. Князь разом з спритним конем Юлієм відправляється в Шамаханська царство, щоб познайомитися з царицею, про красу якої в народі складають легенди. Однак Юлію стають відомі шокуючі факти про справжню мету цариці. Кінь відправляє листа своєму вірному другові, богатирю Альоші Поповичу, в якому просить звільнити його і князя від пут підступної жінки. Але богатирю не впоратися з цим завданням самостійно, тому в дорозі до нього приєднуються Ілля Муромець і Добриня Микитич.

Тільки разом героям вдасться здолати хитру чаклунку і зруйнувати чари, які вона наклала на князя… Мультфільм Три богатирі та Шамаханська цариця (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Глезін
У ролях: Валерій Соловйов, Ганна Геллер, Олег Куликович, Лія Медведєва, Сергій Маковецький, Костянтин Бронзит, Дмитро Биковський, Дмитро Висоцький, Марія Цвєткова, Ігор Шибанов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress