Головним героєм пригодницького мультфільму «Жив-був кіт» є маленьке пухнасте кошеня Рудольф. Цей милий клубочок щастя по своїй дурості вибрався на вулицю і заблукав. Він не пам’ятає, де саме знаходиться його будинок, а значить, у нього не вийде туди повернутися. Головний герой сильно засмучений через це, адже як вижити в поодинці в мегаполісі і не померти з голоду, йому абсолютно не відомо. Котик втомився блукати з боку в бік і вирішив, що потрібно знайти вихід із ситуації.

Саме в цей момент йому випадково зустрічається смугастий величезний кіт, якого всі бояться в окрузі і намагаються обходити стороною. Продовживши дивитися мультфільм «Жив-був кіт» онлайн, можна легко зрозуміти, що смугастий кіт переймається добрими емоціями до потеряшку і навіть вирішує його навчити, як вижити в цьому складному світі. Рудольф з великою увагою прислухається до всіх словами наставника і все запам’ятовує.

Через деякий час головний герой знаходить собі хороших друзів і усвідомлює, що означає справжня дружба. Однак він все ж сумує за домівкою і вирішує, що обов’язково знайде спосіб туди повернутися. Мультфільм Жив-був кіт (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мікінорі Сакакібара, Куніхіко Юяма
В ролях: Рехей Судзукі, Ріо Сасакі, Юка Терасакі, Норіто Ясіма, Арата Фурута, Сандаю Докумамусі, Акіо Оцука, Нана Мідзукі, Мао Іноуе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress