Страшно, коли відбуваються вбивства. Ще більше стає не по собі, якщо несподівано вбивають молодих людей, які могли б ще довго жити. Події розвиваються на території маленького провінційного містечка під назвою Аспаррен, що розташований в країні Басків. В один прекрасний день жителі здригнулися від жахливої новини – вбили привабливу красиву дівчину по імені Фостина Таннер. Вона була добрим і милим підлітком, і їй завжди вдавалося швидко знаходити спільну мову з новими людьми. Після трагічної події, люди довго не могли отямитися і повернутися до нормального способу життя, так як в їх головах з’явилася думка – Що буде далі?

Незабаром настав шок разом з жахливою нервозністю, так як поліції не було відомо, хто вчинив злочин? Варто побоюватися? Де бандит зараз ховається? Незабаром, після трагедії, були викликані найбільш досвідчені співробітники правоохоронних органів, яким було доручено дізнатися секрети і таємниці невеликого міста. А їх, виявляється, чимала кількість.

Чи зможуть поліцейські у всьому розібратися? Про це стане відомо після перегляду захоплюючої кінострічки, яка нікого не залишить байдужим. Фільм Її звали Рубі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лоран Тюэль
В ролях: Мелані Дотей, Кароль Роше, Олів’є Лусто, Мішель Вюйермоз, Лубна Азабаль, Грегорі Гадебуа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress