Фільм 70 бенладенів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Невдачі супроводжують Ракель протягом декількох років, не дозволяючи реалізувати самі пересічні задуми і побудувати благополучне існування за своїм бажанням. Останні події перевершили за рівнем невдачливості всі інші негаразди. Невідомі зловмисники викрали доньку нещасної жінки і обіцяють вчинити над заручницею жорстоку розправу, якщо вона не надасть в зазначені терміни непомірно велику грошову суму. Шокована подіями, розгублена мати, поставлена в безвихідне положення, починає судорожно придумувати спосіб знайти гроші. Викрадачі призначили нещасній матері термін в одну добу для збору названої суми.

Єдиним розсудливим способом отримати необхідну кількість готівки є кредитна позика в банківському відділенні. Не витрачаючи дорогоцінний час, обнадіяна жінка поспішає в банк, де оперативно приймається оформляти необхідну документацію. Несподівано невдача підкрадається в самий непередбачений момент. Фільм 70 бенладенів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Коли Ракель підписала останній папір і приготувалася отримати гроші, в приміщення раптово увірвалися грабіжники. Неможливо уявити, яке враження цей факт справив на молоду особу.

Режисер: Кольдо Серра
В ролях: Сусанна Гомес, Барбара Гоенага, Уго Сільва, іон Ірасабаль, Емма Суарес, Річард Саагун, Фернандо Альбісу, Даніель Перес Прада, Хуан Віадас, Наталі Поса та інші


загрузка...