Фільм Агата і правда про вбивство (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події стрічки розгортаються в 1926 році, коли Агата Крісті прийняла рішення стати учасником розслідування злочину з досить заплутаним сюжетом. Незважаючи на недосвідченість і наївність в деяких аспектах реального життя, дівчина налаштована серйозно. Агата стикається з проведенням розслідування страшного злочину, в якому зафіксовано вбивство людини. До цього у неї не було подібного досвіду, але вона гідно справляється з цією метою. Це справа докорінно змінює її колишнє існування, але в подальшому виявляється, що Агата не зовсім була готова до цього.

На тлі цих подій в житті дівчини починаються і інші проблеми, не менш складні і потребують якнайшвидшого вирішення. Вони стосуються її особистого життя. Змиритися з усім цим виявляється неймовірно складно, але нове завдання допомагає Агаті прийти в себе, адже привносить щось особливе і дивовижне. Фільм Агата і правда про вбивство (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Плюс до всього сильним ударом для неї стає творчий застій, який належить усунути будь-яким способом. Здається, що чорна смуга ще довго триватиме в житті Крісті. Їй належить відшукати спосіб вирішення кризової обстановки.

Режисер: Террі Лоан
Актори: Ралф Айнесон, Рут Бредлі, Тім МакІннерні, Блейк Харрісон, Піппа Хейвуд, Майкл МакЕлхаттон, Бебе Кейв, Брайан МакКарді, Дін Ендрюс, Саманта Спіро


загрузка...