загрузка...


Фільм Баррі Сіл: Король контрабанди (2017) в HD якості, а так само дізнатися докладну інформацію. З раннього дитинства герой мріяв лише про польоти. Бути в небі і бачити хмари — це все, що йому потрібно. Пролітаючи над містами і країнами, герой відчував себе таким великим, як ніколи в своєму житті і кожен рейс був йому в радість. Довго подорожуючи по білому світу, він мав славу кращим льотчиком і в авіакомпанії йому не було рівних. Однак все змінилося, коли в його житті з’явилися непереборні обставини і він зробив непоправну помилку.

Керівництво про це відразу ж дізналася, і він тут же був звільнений. Після звільнення життя втратило колишні фарби. Все що так тішило душу, зникло з його життя. «Зроблено в Америці», дивіться онлайн і не пропустіть найцікавіше. А найцікавіше те, що герой придумав як йому викрутитися з ситуації, що склалася. Він вирішив, що прийшла пора самому подбати про себе і про своє майбутнє, і для цього він вирішив зв’язатися з наркодилером. Вони змусили хлопця працювати на них і дозволили продовжити кар’єру льотчика. Він буде перевозити повітряним шляхом наркотичні речовини і сильнодіючі наркотики, що викличе пряму реакцію ЦРУ.

Агенти спецпідрозділу тут же почнуть полювання за його головою, але рівних у небі герою немає і прорахувати його буде дуже складно. Як і зловити втім, теж. Фільм Баррі Сіл: Король контрабанди (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Даг Лайман
В ролях: Коннор Тріннір, Ейпріл Біллінгслі, Джейма Мейс, Сара Райт, Калеб Лендрі Джонс, Хуан Гаспар, Донал Глісон, Джессі Племонс, Лола Керк, Том Круз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress