Фільм Безжальний (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Я можу чесно сказати, що ніколи не вбивав того, хто цього не заслуговував». Це слова героя нової кримінальної драми «Безжальний», яку в 2019 році представить Netflix. Італія, Мілан, вісімдесяті роки. Сюжет фільму оповідає про бунтівного і хороброго підлітка на ім’я Санто Руссо. На хвилі економічного підйому того, що відбувається в Мілані, молода людина починає набирати популярність в міському кримінальному середовищі. Подорослішавши він стає одним з найбільш амбітних і нещадних злочинців міста.

Це була золота доба злочинної італійської угруповання під назвою Ндрангета, яка зародилася в Калабрії, в одній з найбідніших провінцій Італії. Поступово цей мафіозний клан, став одним з найвпливовіших і могутніх злочинних синдикатів по обидві сторона Атлантики. «Безжальний», це правдива історія про гроші і розкоші, любові і зраді, смачно підбадьорена вбивствами, перестрілками і насильством.

Бунтівний підліток виростає, щоб стати одним з самих амбітних злочинців Мілана в золоті роки нандрангетской мафії в 1980-х роках. Фільм Безжальний (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ренато Де Марія
Актори: Ріккардо Скамарчіо, Сара Серайокко, Валентайн Пайен, Алессіо Пратико, Марі-Анж Каста, Алессандро Тедескі, Фулвіо Мілані, Фортунато Вердучі, Маттео Леоні, Фабіо Пеллікорі


загрузка...