Для найманого водія обов’язки були нескладними – відвозити боса по справах, нічим не цікавитися, тримати в таємниці особисту інформацію. Нарікань в роботі не було, все чітко здійснювалося вчасно оплачувалося. Вдаватися в подробиці інтелігентному шоферові не вимагалося, але одного разу сталася непередбачена трагедія, яка не вписувалася в набір стандартних функцій. Серцевий напад забрав життя начальника, а його рідня залишилася з купою проблем. Уважний і тактовний Дональд не наважувався попросити розрахунок, розмова про звільнення виглядав би зрадою пам’яті чесного пана.

Тому він продовжує займатися перевезеннями і більше дізнається про родичів небіжчика. Чим далі він занурюється в спілкування, тим сильніше втягується в чужу життєву драму. Допомоги просить Амбер – коханка бізнесмена, яку він ретельно приховував. Чоловік брехав дружині, коли вирушав на побачення до пасії, за надані послуги він легко вирішував будь-які її неприємності. Тепер дівчині нема кому допомогти, а ситуація – критична. Її шістнадцятирічну сестру викрали невідомі, заручниці належить вийти заміж за гангстера. Протистояти мафії не входило в плани старанного обивателя, але від обіцяних слів нечесно відмовитися. Фільм Брехня, яку ми говоримо (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ризикуючи заради благородної мети, герой знаходить можливість вступити в переговори з недоброзичливцями. Йому навряд чи вдасться використовувати дар переконання і натиснути на правила пристойності, проти головорізів потрібно діяти іншими методами.

Режисер: Міту Істра
Актори: Гебріел Бірн, Сибілла Дін, Марк Едді, Жан Уддін, Рис Річі, Джина МакКи, Ніколас Фэррел, Емілі Атак, Хариш Патель, Харві Кейтель

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress