Події цього фільму розгортаються навколо поліції Лос-Анджелеса, яка переживає далеко не кращі часи. Лос-Анджелес – досить велике місто, тому не дивно, що тут знаходиться багато поліцейських ділянок. У кожному з цих ділянок процвітає корупція. Співробітникам поліції немає справи до звичайних людей і дотримання порядку. Вони роблять тільки те, що вигідно їм самим. Продажні копи легко йдуть на угоди з злочинцями, дозволяючи їм творити все, що заманеться.

Ситуація стає все більш напруженою, здається, ніщо не може зупинити твориться всюди безлад. Однак мер міста проти такого стану справ. Він вирішив, що настав час серйозно взятися за боротьбу з корупцією. Для цієї мети чоловік збирає спеціальну комісію, члени якої буде перевіряти роботу кожного відділу. Члени комісії, яких мер особисто вибирав, налаштовані дуже рішуче. Вони поділяють погляди глави міста і готові зробити все можливе, щоб покращити життя простих людей.

Незабаром лави служителів правопорядку істотно порідшають, комісія проведе ретельне розслідування, щоб вивести на чисту воду всіх нечесних копів в Лос-Анджелесі і домогтися для них справедливого покарання. Фільм Брудні копи (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Даніель Ринги
В ролях: Роджер Гуэнвер Сміт, Підлогу Еліа, Ентоні Джон Денісон, Адріан Газета, Крістін Мінтер, Олександра Пол, Чаз Боно, Девід Фолсом, Девід Соболєв, Гарі Стургис

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress