загрузка...


В сучасні часи футбол широко поширений на міжнародному просторі, будучи досить популярною і загальнодоступною командною грою, що не вимагає наявність дорогого обладнання для проведення тренувань гравцями-аматорами в звичайних умовах. У Росії це захоплення з’явилося відносно пізно, їм переважно займалися лише представники вищих станів. Простолюдинам заборонялося брати участь у змаганнях, вступати в професійні клуби. Варламій Чеглоков був простим бурлаком, що народився в Поволжі. Він стояв біля витоків російського футбольного руху.

Варламий покинув рідні місця, сподіваючись знайти кращу долю, і подався у сусіднє місто, де існували команди дворян-футболістів, періодично влаштовують змагання. Одного разу він брав участь у кулачних боях-традиційній для того часу забаві. Виявлені бурлаком лідерські задатки й уміння діяти гармонійно в колективі, були помічені іноземцем, який запропонував талановитому хлопцю грати у футбол. Фільм Дика Ліга (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак багатії не погоджувалися приймати простолюдина в своє середовище, тому йому довелося свою команду організувати і викликати футболістів-професіоналів на спортивне протистояння.

Режисер: Андрій Богатирьов, Арт Камачо
В ролях: Володимир Яглич, Аделіна Голубенко-Гізатулліна, Іван Охлобистін, Дмитро Назаров

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress